ABD’li şirketten iş ilanı: 24 saat ekrana bakmayana 2 bin 400 dolar

ABD'li şirketten iş ilanı: 24 saat ekrana bakmayana 2 bin 400 dolar
ABD'li şirketten iş ilanı: 24 saat ekrana bakmayana 2 bin 400 dolar

ABD’de bir şirket yaptığı araştırma kapsamında 24 saat dijital detaoks yapacak gönüllüler arıyor. Şirket bu kişilere 2 bin 400 dolar (yaklaşık 19 bin TL) ödeyecek.

ABD'li şirketten iş ilanı: 24 saat ekrana bakmayana 2 bin 400 dolar

ABD’deki bir iş ise 24 saatliğine bu alışkanlığından vaz geçenlere hatırı sayılır bir ödeme yapacak.

‘Reviewsorg’ isimli şirket tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında seçilecek kişiler 2 bin 400 dolar (yaklaşık 19 bin TL) kazanacak.

Şirket tarafından seçilen kişiler akıllı telefon, televizyon, bilgisayar, akıllı saat gibi cihazları 24 saat boyunca kullanamayacak.

Bu kişilere 200 dolar değerinde bir hayatta kalma seti verilecek. Söz konusu sette kişilerin dijital cihazlar olmadan vakit geçirmelerini sağlayacak ürünler yer alacak.

26 Mart’a kadar başvuruların kabul edildiğini belirten şirket sadece ABD’de yaşayanların başvurularının değerlendirilmeye alınacağının altını çizdi.

Do you think you could give up all technology for 24hrs if we paid you $2,400? There are 7 DAYS left to apply for our #DigitalDetoxChallenge!

For more information and how to apply visit https://t.co/xS2KDV52fm pic.twitter.com/ZAvRM3hnes

— Reviews.org (@reviews_org) March 19, 2021

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*