Alişan ve Buse Varol’un Bodrum keyfi

Posted by

Şarkıcı Alişan’ın aynı zamanda menajeri olan kardeşi Selçuk Tektaş, Alişan’ın geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle uzun süre yoğun bakımda tedavi görüp, 21 Temmuz tarihinde hayatını kaybetmişti. Kardeşine olan özlemini her fırsatta dile getiren Alişan, Selçuk Tektaş’ın ölüm yıl dönümünde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Bir yıl geçti sensiz Selçuk. Tam bir yıl bir aydır sesini duyamıyorum ve bir daha asla duyamayacağım. Sadece bir kere geldin rüyama ve kısacık konuştun gittin. Ben hiç böyle bir dünya hayal etmemiştim. Sensiz hiçbir hayalim yoktu. Kaderimizin, alın yazımızın böyle olacağı ve seni çok erken kaybedeceğim aklımım ucundan geçmezdi. Yapacağımız daha o kadar çok şey vardı ki, her şey yarım kaldı. Senin emanetlerine bir gün dahi ‘öf’ dersem Allah o anda canımı alsın. Bilmiyorum şu anda neredesin, bizi görüyor musun, izliyor musun? Ama bizim sensiz tek bir saatimiz geçmiyor. Her gittiğim yerde senden bahsedilince gururlandırmaya devam ediyorsun beni.

ALİŞAN’IN GÖZYAŞLARI

Geçtiğimiz hafta Feriköy Mezarlığı’ndaki düzenlenen törene; Alişan, ünlü şarkıcının babası Mehmet, annesi Suzan, yengesi Merve ile yakınları katılmıştı.. Selçuk Tektaş, kabri başında din görevlisinin okuduğu dualarla anılmıştı.

Alişan, annesi Suzan Tektaş ve yengesi Merve Tektaş, 41 yaşında vefat eden Selçuk Tektaş’ın mezarı başında zaman zaman gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Kardeşinin vefatının ardından kendini yeğenlerine adayan Alişan, tören sonrası mezarlığa gelerek kendilerini kardeşinin ölüm yıl dönümünde yalnız bırakmayan yakınlarının taziyelerini kabul etmişti.

“CEVABIM BU OLSUN”

Bir dönem Alişan ile boşanacakları ve ünlü şarkıcının ailesiyle gerilim yaşadığı konuşulan Buse Varol ise, anma törenine katılmadığına dair haberler sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuştu. Bir takipçisinin konuyla alakalı sorusunu yanıtlayan oyuncu, Selçuk Tektaş’ın mezarının fotoğrafını paylaşarak, “Cevabım bu fotoğraf olsun” diye yazmıştı.

AİLECE BODRUM

Tüm bunların ardından 46 yaşındaki ünlü şarkıcı Alişan, 32 yaşındaki oyuncu eşi Buse Varol ve oğulları Burak ile birlikte geçtiğimiz gün Bodrum Gölköy’de objektiflere takıldı. Eşi ile sahilde el ele dolaşan Alişan’ın keyfi ise hayli yerindeydi.

Oğlu Burak’ın mısır ısrarını geri çevirmeyen çift, sonrasında kendilerine ve oğullarına mısır aldı. Sahilde kum ile oynayan Burak’a Anne Buse Varol eşlik etmeyi ihmal etmedi.

“SEVGİ HEP DAİM”

Öte yandan önceki gün sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Alişan, eşi Buse Varol ile çekilen bir karesini yayınlamıştı. Ünlü isim paylaşımına, “Uzun zaman olmuştu birlikte fotoğraf koymayalı… Sağlık olsun da sevgi hep daim” notunu düşmüştü.

İkilin fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumları gelmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.