Bahçeli’den seçim açıklaması: Biz hazırız adayımız Recep Tayyip Erdoğan

Posted by

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin MYK Toplantısının akabinde açıklama yapıyor. Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şu halde;

“SOSYAL MEDYADA KONTROL ŞART”

“Hiç kimse yürüyüşümüzü engellemeyecektir. Son gelişmeler göstermiştir ki toplumsal medyanın mutlak suretle kontrol altına alınması kuraldır. Bunun yanı sıra ahlaki ve türel açıdan sonlandırılması hayat memat hususudur. 1 Ekim 2022 tarihinde TBMM çalışmalarına başlar başlamaz hazırlığı büyük oranda tamamlanmış olan toplumsal medya düzenlemesi kanunlaştırılmalıdır. İnsanların özel hayatlarının siyaset gereci yapılması vahim bir ahlaksızlıktır. Ulusal güvenliğimiz toplumsal medyada tahrip edilmemelidir.

Kılıçdaroğlu için 2023 bitiş ve tasfiye yılı olacaktır. Her şey gün üzere ortadadır. Artık saklanacak durumu kalmamıştır. Kılıçdaroğlu’nun demokrasi anlayışı sakat, milliyetçilik savları düzmece, adalet zihniyeti batıktır.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan sokak hareketinde vazifesini yapan polisimiz hakkında Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla hata duyurusu yapılması namertliktir. CHP budur. Kılıçdaroğlu’na diyorum ki: Sen affetsen ne müellif affetmesen ne muharrir? Milliyetçi Hareket Partisi, kahraman güvenlik güçlerimizin sonuna kadar yanındadır.”

6’LI MASAYA ADAY TEPKİSİ

Bu düşkün ve düşük ittifakın tıpkı şeyleri söylemesine karşın cumhurbaşkanı adayının kim olcağı meçhuldür. Bir isim üzerinde uzlaşmaktan uzak kalan, dedikodu çarkını döndüren partilerin asıl üzerinde durmaları gereken birebir şeyleri söylemeleri değildir. Söylediklerinin gerisinde durmaktır. HDP’nin bu ittifakla eklemlenmesi tatik bir ataktır. Geçmişte 6. filoya taş atanlar, bugün 6. Filo’nun güvertesindeler. Bugüne kadar zillet ittifakı terörle ortasına aralık koymamıştır. Maalesef hiçbir ulusal sıkıntıda hassaslık göstermemiştir. Yunanistan’ın tahrikleri CHP’nin gündeminde yoktur. Yunanistan elbette bardağı taşırmak için elinden gelen tahrikleri sahnelemektedir.

Stratejik tehdit, Yunanistan’ı askeri üs haline getiren ABD’dir. Hiçbir dayatmaya boyun eğmeyeceğimiz bilinmelidir. CHP’de kimin yanında durduğunu netleştirmek zorundadır. Türkiye’nin geleceği zillete düşmeyecektir. Cumhur ittifakı bunun odunsuz garantisidir. Ekonomik rahatlama ve toparlama süratle ilerlemektedir. Zillet ittifakın Türkiye İktisadı ile ilgili inşa ettiği karalama temelinden bozulmuştur.

“MAVİ VATANDAKİ BEKA GAYRETİ CHP’NİN UMURUNDA DEĞİL”

Yunanistan’ın tahrikleri CHP’nin gündeminde yoktur. Mavi Vatan’daki beka çabası CHP’nin umurunda değildir. Yunanistan elbette bardağı taşırmak için elinden gelen tacizleri sahnelemektedir. S-300 hava savunma sisteminin F-16’larımıza radar kilidi atması karşılıksız bırakılmaması gereken bir haydutluk örneğidir.

“SEÇİME HAZIRIZ, ADAYIMIZ ERDOĞAN”

MHP 2023 seçimlerine hazırdır. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Altılı ganyan ne yapacak bilmiyoruz. Bizim adayımız muhakkak, kararımız net.

(‘Seçim erkene alınacak’ iddiaları) Seçimlere 9 ay 18 gün var. Onu beklemek lazım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.