Doğduğunuz Ay Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor? İşte Zodyak İşaretlerindeki Hayatınızın İpuçları

Şimdi size doğum ayınızın kişiliğinizle ilgili neler gösterdiğini anlatacağız. Bu çeşit şeylere inanmayan çok kişi olabilir fakat tıpkı vakitte bu bahiste söyleyeceklerimizi okumanın da bir ziyanı yok. Bu şeyler her vakit değişiktir ve bazen gerçek olabilir.

OCAK AYINDA DOĞANLAR DÜZGÜN ÖNDER OLURLAR

Yılın birinci ayı olan Ocak, çalışanlarının iş konusunda güçlü etik bedellerine sahip olmasını sağlar, görüşlerini lisana getirmekten asla çekinmezler. Fikrinize katılmazlarsa size söylemekten çekinmeyeceklerdir. Bu cins beşerler ekseriyetle başarılı olma dürtüleri ve sebatları nedeniyle nitekim uygun başkanlar olurlar, lakin birebir vakitte başka insanların fikirlerini dinlemekte pek uygun değillerdir.

ŞUBAT AYINDA DOĞANLAR MÜKEMMEL BİRER EBEVEYİN OLURLAR

Şubat ayında doğan beşerler için münasebetler inanılmaz derecede kıymetlidir ve temel özelliklerinden biri de diğerlerine karşı empati kurmanızdır. O özel insanı bulmak sizin için ömür uzunluğu sürecek bir amaçtır ve başaramazsanız depresif ve olumsuz duruma düşebilirsiniz. Sevecen bir kalbin var ve kusursuz bir ebeveyn olacaksın.

MART İNSANLARI DOĞUŞTAN ŞANSLILAR

Mart doğumlular ekseriyetle çok şanslı insanlardır. Birçok vakit yanlışsız yerde, hakikat vakitte, çok para kazanma potansiyeline sahipsiniz, lakin tıpkı vakitte süratli bir formda kaybedebilirsiniz. Bağımlılığa ve makûs alışkanlıklara eğilimlisiniz. Sadakatsizliğe meyilli olduğunuz için bağlantılar her vakit size uymaz lakin aşık olduğunuzda bu çok derin cinstendir.

NİSAN’DA DOĞANLARIN İSE EN BÜYÜK DEZAVANTAJI PİŞMAN OLMALARI

Aktif ve dinamik. Kararlı ve telaşlı ancak pişman olma eğilimindedir. Cazibeli ve insanlara karşı sevecen. Güçlü zihniyet. İlgiyi sever. Diplomatik. Rahatlatıcı, arkadaş canlısı ve insanların problemlerini çözer. Yiğit ve korkusuz. Maceracı. Sevgi dolu ve bakımlı. Samimi ve cömert, Duygusal, Agresif, sabırsız, hoş anı, hareketli, kendini ve diğerlerini motive eder. Hastalık ekseriyetle baş ve göğüs bölgesinde olurlar.

BÜTÜN SANATKARLAR MAYIS DOĞUMLUDUR

Kendini söz etme gereksinimin tarafından yönetilir. Mayıs ayında doğan beşerler ekseriyetle yetenekli müzisyenler, aktörler, muharrirler yahut yaratıcı şahıslardır. Evliliğin kutsallığı üzere arkadaşlarınıza, yetkililere ve kurumlara büyük hürmet duyuyorsunuz.

HAZİRAN DOĞUMLULAR İSE KOLAY KOLAY İNCİNEBİLİRLER

Haziran doğumlular kibar ve yumuşak huyludur. Çok konuşkandırlar, lakin sohbet başlatmaktan çekinirler. Çok telaşlı ve huysuzdurlar, fakat yeniden de komik ve esprili olma yetenekleri nedeniyle beşerler ortasında ünlüdürler. Çok yaratıcılar ve birçok fikirleri var. Çok hassas olduklarından kolay kolay incinebilirler ve yaralarını gizlemek için kendi tatlı vakitlerini alırlar. Marka şuuruna sahiptirler ve giyinmeyi severler.

TEMMUZ İNSANLARI BİRA DA YANLIZDIRLAR

Ailenizi çok önemsiyorsunuz ve onlarla olan ilgilerinizi sürdürmek ve korumak için büyük efor sarf edeceksiniz. Alaycı, alaycı ve biraz yalnız olabilirsiniz, bu da sizi önemseyenlerin başını karıştırabilir. Bilhassa giysi biçiminiz ve ömür usulü alışkanlıklarınız kelam konusu olduğunda epey eksantriksiniz.

AĞUSTOS’TA DOĞANLAR AYAKLARI İLE DÜŞÜNÜYOR

Çok çalışmaktan sıhhatle ilgili problemler geliştirmeye yatkınsınız. Fazla cömert ve egoistsiniz. Kendinizle gurur duyuyorsunuz ve övgüye susamışsınız. Kışkırtıldığında kolay kolay öfkelenirsiniz. Sen de kıskanıyorsun. Ayaklarının üzerinde düşünüyorsun ve bağımsız niyetlerin var.

EYLÜL İNSANLARI DEPRESYONA FAZLACA YATKINLAR

Hayatınız boyunca birçok rolü oynamak yazgınızdır. Zeki ve manevî birisin lakin külfetleri çok ferdî algılama eğilimindesin. Depresyona yatkınsınız. İç eleştirmeninizi dinlemekten kaçının. Durumları çok tahlil etme eğilimi de başınızı belaya sokabilir. Bir kümeyle konuşurken kendinize çok güveniyor ve rahatsınız.

ALDATMA VE İNTİKAM KONUSUNDA UZMANSINIZ

Doğal olarak çok şanslısın. Bir gayeye karar verdiğinizde, neredeyse her vakit onunla karşılaşırsınız. Hengame ettiğinizde çok tartışmacı olabilirsiniz ve intikam ve aldatma konusunda uzmansınız. Her vakit yeni arkadaşlar ediniyorsun. Çok niyetlisin ve oburlarının ne düşündüğünü umursamıyorsun.

KASIM İNSANLARININ PSİŞİK HİSLERİ GÜÇLÜDÜR

Kasım insanları psişik, empatik ve müspet bir insandır. Kendi hassaslığınız, bazen gerilime bağlı sıhhat ve ruhsal problemler geliştirmenize neden olabilir. Lakin zayıf taraflarınızın üstesinden geldiğinizde olağanüstü bir öğretmen ve diğerleri için ilham kaynağı olabilirsiniz.

ARALIK İNSANLARI RİSK ALMAKTAN KORKMUYOR

Aralık ayında doğan beşerler istikrarlı bir hayat biçimine inanır ve siz pratik bir filozofsunuz. Güçlü talihiniz zenginlik ve sevginin sizi takip etmesini sağlar. Bazen sorumluluklarınıza karşı bilgisiz bir yaklaşımınız olabilir. Güçlü talihiniz, kendinize çok güvenmenize neden olabilir ve bu da bazen risk almanıza neden olabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.