Illuvium Nedir? ILV Coin Ne İşe Yarar?

Illuvium nedir? Illuvium (ILV), kullanıcıların yarışmalara katılarak ILV tokenleri oyun içi ödüller kazanabilecekleri blok zinciri oyunudur. Bu makalede Illuvium nedir, ne sunar, ILV coin nedir? Ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

Illuvium Nedir? Ne İşe Yarar?

Illuvium, Immutable X blok zincirinden ve onun Katman-2 ölçekleme teknolojisinden yararlanır. Ethereum üzerine inşa edilen blok zinciri tabanlı bir oyundur. RPG, gerçek zamanlı karakter odaklı oynanışla son teknoloji 3D karakterlerin geliştirilmesini sunar. Ve bunların tümü, kullanıcıların oyun içi paraya NFT’ler ve bahis miktarı kazanma becerisine sahiptir. Merkezyetsiz, sıfır ücretli bir çerçevede tokenize edilen varlıklardır. llluvium ayrıca Sıfır Bilgi Toplamaları (zk-Toplamaları) içeren gizliliği koruyan, yüksek düzeyde ölçeklenebilen bir altyapıdan yararlanır. Bu ve diğer özellikleri tamamlamak için Illuvium, ekosistemin ILV tokeninde kullanılır. Illuvium merkeziyetsiz özerk organizasyonundan (DAO) faydalanmak için oluşturulan merkeziyetsiz bir yönetim yapısını kullanır.

ILV Coin Nedir?

ILV coin Illuvium’un yerel tokenidir. Yerel token, Illuvium’un DAO yönetmek için kullanılan Ethereum ağıyla uyumlu bir ERC-20 yönetişim tokenidir. Token ayrıca IlluviDEX’te oyun içi satın alımlardan elde edilen gelir akışlarını da görüyor. Ek olarak ILV tokenleri, likiditesini teşvik etmek için ortak DeFi platformlarında likiditeyi kilitlemek için bir ödül olarak kullanılabilmektedir.

Illuvium Nasıl Çalışır?

Geleneksel RPG’lerde oyuncular, bir grup karakteri kontrol ettikleri ve oyun içinde gelecek olayları etkileyen seçimlerden sorumlu oldukları bir dünyada konumlandı. Bir karakter ne kadar çok kullanılırsa, o kadar hızlı ilerler. Illuvium’da oyun içi karakterler, Illuvials adı verilen ve parçalarda depolanabilen ilah benzeri yaratıkları yakalar. İllüvyonlar, oyuncunun dijital cüzdanında saklanan NFT‘lerle temsil eder. İllüvyonlar, farklı yetenek türlerine sahip çeşitli sınıflara ve yakınlıklara ayrılmakta. Bir kullanıcı aynı İllüvyon türünden birkaç tanesini yakalarsa, bir yakma mekanizması aracılığıyla daha güçlü hale gelmek için birleştirilebilirler.

Blok zinciri tabanlı oyun aynı zamanda, kullanıcıların yarışmalara katılır. ILV tokenleri şeklinde oyun içi ödüller kazanabilecekleri bir P2B yapısından da yararlanır. Ayrıca İllüvyonları alabilmekte ve oyun içi pazar yeri Illuvidex’te satın almak ve satmak için kaynak toplar. Illuvium, kullanıcıların ILV ödülleri kazanmak savaş arenası modu sunar. Aynı zamanda daha yüksek bir rütbe elde etmek için savaştığı çok oyunculu bir savaş arenası modu bile sunar.

Illuvium nedir? ILV coin nasıl alınır?

Illuvium, işlem hacmi geniş birçok kripto para borsasında işlem görüyor. ILV coin şu anda Binance, OKX, Bybit, MEXC gibi borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir şekilde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak ILV coin satın alabiliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.