Jorge Jesus’ta sona doğru! İşte sözleşme detayları

Posted by

Fenerbahçe, Süper Lig’de Şampiyonlar Ligi bileti için ikinci basamaktaki yerini korumaya çalışırken, başkan Ali Koç uzun süredir yeni teknik adamı belirlemek için temaslarda bulunuyordu. Önceki gün başkan Koç’un Portekizli efsane çalıştırıcı Jorge Jesus ile birlikte yer aldığı karenin sızması camiayı heyecanlandırdı.

Koç’un sözünü verdiği gibi ‘marka’ bir isim ile temaslarını ilerletmesi üzerine taraftarlar da Jorge Jesus nöbetine koyuldu. Sarı-lacivertliler, başkan Ali Koç’un teknik direktör konusunda bu defa doğru yönde ilerlediğini düşünüyor.

TEMASLAR SÜRÜYOR

Başkan Ali Koç ile Portekizli ünlü teknik adam Jorge Jesus’un buluşması camiayı hareketlendirdi ancak henüz taraflar arasında görüşmeler devam ediyor. Ali Koç, Jorge Jesus’un kendisi ve ekibi için talep ettiği rakam ile takımın yeniden kurulması için istediği transfer bütçesi üzerinden temaslarını sürdürüyor. Öte yandan görüşmeleri doğrulayan Fenerbahçe, “Bilgimiz ve onayımız dışında servis edilen özel bir toplantıya dair fotoğrafla ‘anlaşma sağlandı’ yaklaşımı gerçeği yansıtmamaktadır” açıklamasını yaptı.

EKİBİNE BAĞLI

Jorge Jesus’un görüştüğü her takıma önce “Ekibim ile birlikte gelirim” diyor. Portekizli çalıştırıcı, fiziksel ve mental olarak her detayı düşünen geniş bir yardımcı ekibiyle çalışıyor.

İŞTE O İSİMLER:

Yardımcı antrenörler: Joao de Deus, Tiago Oliveira
Fiziksel antrenör: Mario Monteiro, Marcio Santos
Performans analistleri: Rodrigo Araujo, Gil Henriques

10 GÜN SÜRE İSTEDİ

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç’un 2 gündür temasta olduğu Jorge Jesus kararını kısa süre içinde bildireceğini belirtti. Portekizli çalıştırıcının 10 günlük düşünme süresi istediği kaydedildi. Joachim Löw gibi bekletmeyecek, net kararını verecek.

NE İSTİYOR?

TRANSFER BÜTÇESİ: 30 milyon euro
KENDİ VE EKİBİ: 9.5 milyon euro

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.