MIR COIN Nedir? MIR Coin Ne İşe Yarar?

Posted by

MIR COIN nedir? Yerel token MIR, günlük yaşamla yakından ilişkili bir kripto para birimidir. MIR PAY ile takas edilen bir değer aracıdır. Bu makalede MIR COIN nedir, ne sunar, MIR coin nedir? MIR ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

MIR COIN nedir? Ne işe yarar?

MIR COIN, yeni algoritma ile eksiklikleri gidermek için tasarlanmıştır. Keccak (SHA-3) algoritması, MIR COIN kullanımı, Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü tarafından daha önce tartışılan SHA-3’ün yerini almak üzere yayınlanan ve SHA256’ya kıyasla yüksek güvenliğe sahip olan ve işlem işlem hızı dört kat olan bir kriptografik hash fonksiyonudur.

MIR COIN’in Keccak (SHA-3) tabanlı blok oluşturma süresi 30 saniyedir. İşlem en iyi hızı korumak için saniyede 130/TPS’ye kadar çıkabilir. Ayrıca, optimum madencilik zorluğunu korumak için her 5 günde bir zorluk gerçekleştirilir. Buna dayanarak, tamamen bilgisayar korsanlığından tamamlanır ve toplu işlemleri daha güçlü bir şekilde ele alır. Ek olarak, mevcut kripto para madenciliğinin %30’u ısı üretildiğinden, uzun süreli madencilik için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, MIR COIN, üçüncü nesil Blockchain kripto para birimi olarak doğar.

MIR coin nedir?

MIR coin MIR COIN’in yerel tokenidir. Proje, çeşitli kullanıcı ihtiyaçları ve iş planlarına göre değişip entegre olmakta. Platform için blockchain tabanlı teknolojiyi ve çeşitli ödeme çözümlerini birbirine bağlıyor. Yerel token anonimlik, güvenlik ve hızlı işlem hızının rahatlığı ile dağıtılmış bir kripto para birimidir. MIR COIN, blockchain tarafından ortak bir değer vererek ağı genişletmek ve stabilize etmek için bir katalizördür. Ayrıca, MIR COIN, POINT’in ötesine geçen gerçek para olacaktır. Ayrıca, siber para, dijital para, kuponlar dahil olmak üzere çeşitli dijital para birimlerini entegre edecek. MIR COIN, iş modeli çeşitli pazarların ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak entegre platform arasındaki bağlantıdır.

MIR COIN nasıl çalışır?

Dünyayı birbirine bağlamaya çalışan ağ ekonomisinde MIR COIN, gerçek hayatta ödemesi kolay bir kripto para birimidir. MIR COIN, sadece sayısız puan, kupon ve rezerv fonlarını entegre etmeyen tek bir sistemdir. Ödeme sistemi, aynı zamanda her zaman ve her yerde her zaman kullanılabilmektedir. İş ortaklarına ve iştiraklere odaklanan entegre ekosistem, iş ortakları ve iştiraklerden üyeler paylaşarak daha fazla üyeye tanıtım ve kaliteli hizmet sağlayabilmektedir. Bu, faydaların doğrudan üyelere geri döndüğü anlamına gelen erdemli bir döngü oluşturur.

MIR LAND’e bağlı kuruluşlar tarafından entegre edilen üyeler, MIR COIN ve yaşam hizmetini kolayca kullanır. Bunu kullanarak MIR COIN’i rezerve eder. Bu, kullanılan miktarın küresel döviz piyasasında MIR COIN fiyatı temelinde iade edilmesini sağlayabilen entegre bir platformdur.

MIR COIN nedir? MIR COIN nedir? MIR coin nasıl alınır?

Yerel token, işlem hacmi geniş birçok kripto para borsasında işlem görüyor. Kripto para şu anda BitGlobal gibi borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir şekilde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak MIR coin satın alabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.