Müge Anlı’nın Hayatı Dram Çıktı! 28 Yıllık Hasret Mezarda Bitti! Babası Vefat Döşeğindeyken Bakın Müge Anlı Ne Yapmış?

Posted by

25 Haziran 2022 tarihinde Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı, magazin gündeminden düşmezken, Anlı’nın ailesine dair ayrıntılar da merak konusu oldu. Kameralardan uzak yaşadığı aile yaşantısı hakkında pek bilgi olmayan Anlı’nın babası İhsan Anlı geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Babasından vefatından sonra özel hayatı tekrardan gündeme gelen Müge Anlı’ya dair herkesi şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı. İşte duyunca ‘Yok artık’ diyeceğiniz o ayrıntı.

MÜGE ANLI’NIN AİLE HAYATINDA DAİR ŞOKE EDEN DETAY

Yaptığı program ile Türkiye gündeminde daima yer alan ve 7’den 70’e herkesin hayranlıkla izlediği Müge Anlı’ya dair değişik bir ayrıntı ortaya çıktı. Ailesi hakkında pek bilgi vermeyen Müge Anlı, her programda annesinden bahseden ancak babasına dair ise pek konuşmayan Anlı, babası İhsan Anlı’yı geçtiğimiz günlerde kaybetti. Yeni evli Müge Anlı’nın bu kararla yıkıldığı yazılırken, Anlı ve babasına dair şoke eden bir ayrıntı da ortaya çıktı.

MÜGE ANLI’NIN 28 YILDIR BABASIYLA KÜS OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Babası İhsan Anlı’yı kaybeden Müge Anlı’nın yıllardır babasıyla görüşmedi ve küs olduğu ortaya çıktı. Argümanlara nazaran annesi Ayten Sevinç’in çocuklarını eski eşine göstermediği ve Müge Anlı ile oğlu Mert Efe’yi babalarında düşman ettiği yakınları tarafından argüman edildi. Baba İhsan Anlı’nın daha evvel prostat kanseri olduğu ve kızı ile torunlarını görmek istediği ancak karşı taraftan olumsuz dönüş aldığı da konuşulanlar ortasında.

OĞLU MERT EFE BALAYINDAN ÖTÜRÜ CENAZEYE GELMEMİŞ

28 yıldır çocukları ve torunlarını görmediği söylenen Anlı’nın cenazesine küçük oğlu Mert Efe’nin balayında olduğundan ötürü katılmadığı ortaya çıktı. Tüm bu tezlere karşı şimdi bir açıklama yapmayan Müge Anlı’nın ise cenazeye eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile katıldığı da söylentiler ortasında.

ANNELERİ, ÇOCUKLARI BABASINA DÜŞMAN ETMİŞ

KOAH rahatsızlığından ötürü hayatını kaybeden İhsan Anlı’nın yakınları ise çocuklarının vefasızlığından ötürü isyan ettiği argüman edildi. Magazinkolik.com’un haberine Baba İhsan Anlı, prostat kanseri olduğu sırada çocuklarını görmek istemiş ancak maalesef başarılı olamamış. Akabinde Anlı’nın babası KOAH hastalığına yakalanınca durumu daha da makus hal almış. Ayten Sevinç ve çocukları İhsan Anlı’yı görmek istememiş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.