Tarikatçı doktor Ali Edizer: ‘Buharlaştırmak’ gibi bir yeteneğimiz olsaydı, sizden 128 milyara sıra gelmezdi

Medeni hukuku hedef alan tarikatçı doktor Ali Edizer’in hedefinde bu kez de 128 milyar doların akıbetini soran yurttaşlar var. Edizer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bizim ‘buharlaştırmak’ gibi bir yeteneğimiz olsaydı, inanın sizden 128 milyara sıra gelmezdi” dedi.

Tarikatçı doktor Ali Edizer: 'Buharlaştırmak’ gibi bir yeteneğimiz olsaydı, sizden 128 milyara sıra gelmezdi

Erkeklere ‘boşanmak yerine ikinci eş’ çağrısı yapan, medeni hukuku hedef gösteren sosyal medya paylaşımlarının sosyal medyada gündem olmasının ardından GATA başhekim yardımcılığı görevinden alınan ancak gündemden düştükten sonra Ankara Güdül Devlet Hastanesi’nde göreve devam eden doktor Ali Edizer, 128 milyar dolar tartışmalarına ilişkin olarak, “Bizim ‘buharlaştırmak’ gibi bir yeteneğimiz olsaydı, inanın sizden 128 milyara sıra gelmezdi” paylaşımını yaptı.

Edizer daha sonra Twitter hesabını kilitli hesaba çevirdi.

tarikatci-doktor-ali-edizer-buharlastirmak-gibi-bir-yetenegimiz-olsaydi-sizden-128-milyara-sira-gelmezdi-866000-1.

Edizer, HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a yönelik olarak, “İslam hükümlerine göre muamele edilseydi, hiçbiri yaşamıyor olurdu” paylaşımını yapmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir