The Witcher 2. sezon öncesi hayranların beklediği müjde

The Witcher 2. sezon öncesi birinci sezonun ardından hayranların en büyük isteği nihayet gerçek oluyor. Netflix müjdeli haberi hayranlarla paylaştı.

The Witcher 2. sezon bölümlerini bekleyen hayranların dizi cephesinden beklediği tek içerik bu değildi. Bildiğiniz gibi başta Jaskier’in Toss a Coin to Your Witcher şarkısı olmak üzere dizinin şarkıları hayli beğenilmişti. Elon Musk‘ın dahi Toss a Coin to Your Witcher sözleri paylaştığı, hayranların farklı tarzlarda coverını yaptığı şarkı ve yapımın diğer şarkıları ise bir türlü Spotify’a gelememişti. Dizinin bestecisi her şeyin hazır olduğunu ve sadece Netflix tarafından onay verilmesi gerektiğini açıklamış sabırsızlığı artırmıştı. Şimdi ilk sezondan neredeyse 1 ay sonra albümün Spotify tarihi göründü.

When a humble bard
Wrote a catchy song
You tweeted and asked us
What’s taking so long?

The Witcher Soundtrack Vol. 1 debuts everywhere 24 January.

“Toss A Coin” single out now: https://t.co/Id6mEUhRf0 pic.twitter.com/PNMxBeFlkS

— The Witcher (@witchernetflix) January 22, 2020

The Witcher 2. sezon 2021’de

Dizinin tüm şarkıları 24 Ocak‘tan itibaren Spotify’daki resmi hesabından yayınlanacak. İlk olaraksa elbette çok istenen Toss a Coin to Your Witcher yayınlanmış durumda. Hemen buradan ulaşarak şarkıyı dinlemeye başlayabilirsiniz.

Yeni şarkılarla boy gösterecek The Witcher 2. sezon bölümleri içinse ne yazık ki biraz daha bekleyeceğiz. Şubat ayında çekimleri başlanacak olan ikinci sezonun 2021‘de yayınlanması planlanıyor. İlk sezonuyla Netflix kütüphanesinin en iyi ilk sezon izlenmelerine ulaşan yapımın ilk ayında 76 milyon hesap tarafından izlendiği de yeni açıklamalar arasında. Henry Cavill’ın başrolü üstlendiği dizinin başarısının gelecek sezonlarda da devam etmesi bekleniyor. İkinci sezonda daha lineer bir anlatıma kavuşacak olan dizi Ciri ve Geralt’ın buluşmasının ardından gerçek maceraya adım atıyor.

İlginizi çekebilir

Fantastik dizi boşluğunu dolduracak yeni Netflix dizisi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.