WhatsApp’ta Kıyamet Kopuyor! Küme Yöneticilerine Diktatör Yetkisi: Yeni Uygulama Kullanıcıları Hudut Etti…

Posted by

WhatsApp güncellemesinde yeni bir özelliği devreye almayı planlıyor. WhatsApp’ın üzerinde çalışılan yeni özelliği kullanıcılarının konuşmalarını denetim etmelerine ve iletileşme sırasında ek müdafaa katmanlarına müsaade vereceği tabir ediliyor.

WhatsApp kullanıcılarının bir kısmı bu yeni özelliği düzgün haber olarak yorumlarken kimileri da uygulamanın sorun doğuracağını sav ediyor. Son periyotta yayınlaşan popile iletileşme uygulaması WhatsApp’ın, kullanıcıların telefon numaralarını makul WhatsApp kümelerinden gizlemelerine imkan tanıyan yeni bir özellik üzerinde çalıştığı bildiriliyor.WHATSAPP YENİ ÖZELLİĞİNİ GELİŞTİRME AŞAMASINDA

WhatsApp’ı takip eden web sitelerine nazaran WhatsApp kullanıcıları yakında telefon numaralarını muhataplarından gizleyebilecekler. Bu güncellemede, WhatsApp kullanıcılarının telefon numarası, bir kümeye katıldığında tüm küme üyelerinden otomatik olarak gizlenecek, lakin daha sonra isterseniz makul bir alt kümeyle paylaşmayı seçebilecekler.TELEFON PROGRAMLARI İLE GÜNCELLENECEK

Ayrıca iletileşme uygulamasının, Android 2.2.217.23 beta sürümünü kullanarak Google Play beta programı aracılığıyla güncelleme yayınlayacağı söyleniyor.

WhatsApp ile ilgili tüm gelişmeler Meta CEO’su Mark Zuckerberg tarafından açıklandı. Mark Zuckerberg WhatsApp’ın kullanıcılara üç yeni saklılık özelliği sunacağını söyledi.

Bu WhatsApp özellikleri, kullanıcılarının konuşmalarını denetim etmelerine ve iletileşme sırasında ek müdafaa katmanlarına müsaade verecek.

WhatsApp özellikleri, onu kullanıcılar için mevcut olan başka zımnilik özelliklerine ekleyecektir.YENİ ÖZELLİK ARTIK DEN KULLANICILARI İKİYE BÖLDÜ

WhatsApp’ın en kısa vakitte uygulamaya alacağı yeni özellik şimdiden tartışmalara neden oldu. Kullanıcıların telefon numarasını kümelerde gösterip göstermeyeceklerine karar vermesi üzerinde çalışan WhatsApp’ın bu çalışması kimi kullancıları memnun ederken bazılarını de üzdü. WhatsApp bir kümeye davet edildiklerinde bu kümedeki hangi kullanıcıların numarasını görmesini müsaade vereceğini tek tek seçebilecek ya da herkesten gizleyebilecek. Lakin küme yöneticilerine kümedeki herkesin numarasını tekrar görünebilir kılma yetkisi vermesi ise tenkitlerin gayesi oldu. WhatsApp’ın küme yöneticilerine neden bu türlü bir yetki verildiği tam olarak anlaşılamadı. WhatsApp kullanıcıları ortasında bu nedenle şimdiden isyan çıktı. Küme yöneticilerine verilmesi planlanan yetki tersi kampanyalar şimdiden örgütleniyor.

Sizler WhatsApp’ın yeni uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de WhatsApp küme yöneticilerine küme üyelerinin kararların hiçe sayan bu yetkiyi vermemeli miydi?


Müziği bıraktığını Söylemişti! Cemevi’nde Klip Çekti… Ünlü Sanatkarın Klibi toplumsal Medyada Gündem Oldu


Bir Tutam Atın Sütünüzü Daima Taze Olarak Tüketin! Atadan Kalma Sistem Sütün Bozulmasını Önlüyor


Parmaklarınız Gerçek Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor? Evvel Eline Bak Sonra Oku…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.