Honkai Star Rail’de Ruan Mei karakter fragmanı yayınlandı

HoYoverse, bu başlayacak olan Honkai Star Rail‘in 1.6 güncellemesi için heyecan verici bir tanıtım videosu yayınladı. Bu güncelleme ile oyuna eklenen Ruan Mei, Kafka’dan bu yana oyuncular arasında büyük bir ilgi uyandıran bir karakter oldu. Eğer son güncellemeleri takip etmediyseniz, bu yeni sürümle birlikte tüm oyuncular Dr. Ratio karakterini ücretsiz olarak kadrolarına ekleyebilecekler. Ayrıca, Herta Uzay İstasyonu’nun İzole Bölgesi adında tamamen yeni bir alanın yanı sıra, Critter Pick Scavenging etkinliği, Simüle Evren içindeki yeni bir etkinlik ve daha fazlası da oyuna dahil ediliyor. Ön yükleme işlemi de dün başladı. Honkai Star Rail 1.6 güncellemesinin indirme boyutu yaklaşık 8.2GB.

Eğer yakın zamanda yayınlanan 2.0 güncellemesi hakkındaki haberleri kaçırdıysanız, bu konuda da bilgi sahibi olabilirsiniz. iPhone 15 Pro etkinliğinde sergilenen birçok görsel iyileştirmenin ne zaman yayınlanacağını merak ediyorum. Tahminimce bunlar 2.0 sürümü ile birlikte gelecek.

Honkai Star Rail‘i henüz indirmediyseniz, iOS için bu bağlantıyı kullanarak App Store’dan Android için bu bağlantıyı kullanarak Google Play’den ve PC için bu bağlantıyı kullanarak Epic Games Store üzerinden hem de oyunun standart PC versiyonundan indirebilirsiniz. PS5 üzerinde de oyunu bu bağlantıyı kullanarak deneyimleyebilirsiniz. Mobil, PC ve PS5 platformlarında piyasaya sürüldüğünden beri Honkai Star Rail’i düzenli olarak oynayanlar arasında mısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx