Kaan Yıldırım Hem Hande Erçel’i Hem de Pınar Deniz’i Aynı Mekana Götürünce Dillere Düştü

Magazin dünyasının gündemden düşmeyen ismi Kaan Yıldırım yine dikkatleri üzerine çekti. Aşk hayatında yepyeni bir sayfa açan ünlü oyuncunun her hareketi merakla takip ediliyor. Geçen sene aşk yaşadığı iddia edilen Hande Erçel’i götürdüğü romantik yere bu sefer de yeni aşkı Pınar Deniz’i götürmesi adeta dillere düştü.

Ulan İstanbul, Hekimoğlu ve Sipahi gibi yapımlarla adından söz ettiren Kaan Yıldırım, dizi sektörünün beğenilen isimlerinden.

Magazinseverler mutlaka bilir: Kaan Yıldırım sadece dizi ve sinema sektörünün öne çıkan oyuncularından biri olarak bilinmiyor. Genç oyuncu hareketli aşk hayatıyla da oldukça gündemde yer alıyor.

Kaan Yıldırım’ın aşk hayatından bahsetmişken, aklımıza gelen isimler arasında elbette Hande Erçel de var.

Ünü Türkiye sınırlarını aşan güzel oyuncu geçtiğimiz yıl Yıldırım ile aşka yelken açtığı söylenmişti.

Bu dedikoduları doğrular nitelikte olan nokta ise ünlü ikilinin Londra sokaklarında ilk kez el ele görüntülenmeleri oldu.

Tabii bunun öncesinde de Kaan Yıldırım ve Hande Erçel ikilisi bir arabanın içerisinde yan yana otururken kameralara yansımıştı.

Ne demiştik, Londra! Oyuncu ikilinin Londra’nın romantik sokaklarını, mekanlarını ve sergilerini tek tek gezdiğini söyleyebiliriz.

Kaan Yıldırım’la İngiltere gezisini sürdürdüğü anlarda Hande Erçel’den paylaşımlar geldi elbette. Bu paylaşımlardan biri de bu ?

2022 yılının nisan ayında ”Nerede kalmıştık serisi no:1 ✨” notuyla paylaşım yapan Erçel’in tüm kareleri beğeni toplamıştı.

Şimdi geldik asıl konumuza! Kaan Yıldırım aşk hayatında bambaşka bir sayfa açarak gönlünü Pınar Deniz’e kaptırdı.

Hatta Pınar Deniz’in son paylaşımında mutluluk gözyaşları döktüğü fotoğraf, akıllara ”Kaan Yıldırım evlenme mi teklif etti?” sorusunu getirdi.

Güzel ve başarılı oyuncu Pınar Deniz önceki gün Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

”#lifeinlondon ☎️” notunu düştüğünü sıralı paylaşımları kısa sürede beğeni yağmuruna tutulan ünlü oyuncunun bu kareleri arasında dikkat çeken bir kare vardı.

O da tam olarak bu kare oldu ? Fark ettiniz mi? Kaan Yıldırım sevgilisi Pınar Deniz’i de tam olarak aynı mekana götürmüş.

Gözlerden kaçmayan bu detay sosyal medya kullanıcılarının diline düştü desek yalan olmaz. Hadi o yorumlardan bazılarını görelim…

Gözlerden kaçmayan bu detay sosyal medya kullanıcılarının diline düştü desek yalan olmaz. Hadi o yorumlardan bazılarını görelim…

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx