Mary, ABD’deki ilk beşizlerin annesidir ancak doğum yaptıktan kısa bir süre sonra şok edici bir şey olur !

1963 yılında ABD sakinlerinden biri olan Mary-Ann Darling, Amerika’nın hayatta kalan ilk beşizinin annesi oldu. Mary’nin kocası bir bakkalda çalışıyor. Röntgende bebek beklediği ortaya çıktığında çift zaten beş çocuk büyütmüştü… Beş çocuk daha!

Şok haberi öğrenen eşler korku ve dehşete düştü. Pentagramlar çok nadir doğarlar. 43 milyon kadından yalnızca biri aynı anda bu kadar çok çocuğu taşıyabiliyor ve doğurabiliyor, özellikle de bu bebekler tüp bebek yerine doğal yoldan hamile kaldıklarında.

14 Eylül 1963’te Mary dört kız ve bir erkek çocuk doğurdu. Bu olay onun hayatını sonsuza dek değiştirdi.Doğumdan dakikalar sonra gazeteciler büyük olayın gerçekleştiği hastaneyi bastı. O günlerde çift, insanların dikkatini çekmek ve ünlü olmak için kasıtlı olarak bu kadar çok çocuk sahibi olmak istiyormuş gibi görünüyordu ancak aslında özellikle gazetecilerin üzerlerindeki sürekli ilgisi nedeniyle kendilerini sürekli depresif ve yorgun hissediyorlardı. Aile haberi tüm dünyaya hızla yayıldı. Beşizleri doğurduktan kısa bir süre sonra Mary, 5 çocuğa daha hamile olduğunu öğrenir.

Daha sonra ailenin 11’inci çocuğu olan başka bir kız çocuğu daha dünyaya getirdi.

Ailenin annesi 79 yaşında lösemiden öldü.

Darling ailesi tüm çocuklarını başarılı bir şekilde yetiştiriyor ve onlara normal bir ortamda büyümeleri için ihtiyaç duydukları eğitimi ve sevgiyi veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx