Profesör Kabus’un Ölüm Listesi! Çocuklara ’10-15 Kişilik Listem Var, Cezaları Ölüm’ Demiş

Türkiye’nin gündemine Profesör Kabus olara giren Prof. Dr. Salih Zoroğlu’yla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Bazı seansların kayıtlarında Zoroğlu, hastası olan çocukların ailelerini öldürmek için liste yaptığını anlatıyor. Çocuklara cinayet yöntemleri öneriyor. Üstelik savcılıktaki ifadesinde bunları kabul etti.

643 yıl hapsi istenen Prof. Dr. Salih Zoroğlu hakkındaki iddianamede ‘ölüm listesi’ yaptığına dair çok sayıda delil sıralandı.

Psikiyatrist Prof. Dr. Süleyman Salih Zoroğlu, yaşları 7 ile 17 yaş arasındaki çocuk hastalarına uyuşturucu ilaç verip manipüle ederek ailelerini cinsel istismarla suçlatmakla suçlanıyor. Zoroğlu hakkındaki iddianame tamamlandı.

Birgün’den Timur Soykan’ın haberine göre iddianamede 21 mağdur çocuk yer alıyor. Bu çocukların bir kısmı Salih Zoroğlu’nun ölüm listesi olduğunu anlatıyor.

Salih Zoroğlu’nun ölüm listesinden bahsettiği hastalarından biri 16 yaşındaki Ahmet.
Ahmet’in babası, Salih Zoroğlu’nun oğluyla ilk seansın ses kaydını savcılığa verdi. Bu kaydı Zoroğlu’ndan almıştı.

‘10 KİŞİLİK LİSTEM VAR’

Sık sık küfür eden, argo ve çok yoğun cinsel ifadeler kullanan Zoroğlu, Ahmet’e annesinin ‘Şeytan’ olduğunu söyledikten sonra şöyle devam etti:

“Eğer buraya kimse gelmeden gelse yalnız gelse ben öldürecektim… En azından itiraf ettirecektim yani bütün insani değerleri karşısında bir yaratık yani anladım ki insan değil bir şeytan…

Ben bu meselenin asıl çözümünün öldürülmesini olduğunu düşünüyorum… Birisi de bunlar, 10 kişilik bir listem var, o kadın da (Ahmet’in annesini kastediyor) listeye girdi, sana yemin ediyorum öldürecekler eğer ceza almazlarsa mahkemeden, yemin ediyorum sana öldürülecekler, benim ekibim var kesinlikle anlamayacak bile, hiç kimse duymayacak…”

Konuşma kaydının bir başka bölümünde ise Zoroğlu, “Sizin elinize silah verilmesi gerekir, cezasını sizin vermeniz gerekir” diyor.

‘ANNEN, BABAN, AĞABEYİNİN CEZASI ÖLÜMDÜR’

Salih Zoroğlu’nun, Ayşe (İsmi değiştirilmiştir) isimli 15 yaşındaki çocukla seansının ses kaydı da iddianamede yer aldı. Zoroğlu, Ayşe’ye önce babasının, daha sonra annesinin de cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. Son olarak ağabeyini de suçladı. Çok aşırı, rahatsız edici cinsel nitelemeler ve küfürlerle dolu bu kaydın bir yerinde şöyle konuşuyor:

“Demek ki o da ölümü hak edecek şimdi işte… İ.’yi (Ayşe’nin annesi) sonra sen öldürme taktiği öğren. Bir köpeği sevmeye gittiğinde onu hallet gel.”

Zoroğlu, Ayşe’ye ağabeyiyle ilgili gönderdiği ses kaydında şöyle diyor:

“Evin en kötüsü birincisi T. (Ağabey), İkincisi İ. (Anne) Üçüncüsü C. (Baba)…Abin dediğin ama artık abi olarak ağzına adını almaman haşere su içiyor gibi oyun yapıyor ve iftira atıyor,… Cezası hakikatte diğer ikisi gibi ölümdür de öyle bir adalet düzeni içinde değiliz…”

ÖLDÜRÜLECEK İSİMLERİ SIRALADI

Salih Zoroğlu, proje hastası olan ve diğer hastaların seanslarına soktuğu 15 yaşındaki Ayşe’ye şöyle bir mesaj da göndermiş:

“Bu kızın annesi ve babası D.’nin anne babası, E.’nin anne babası, F.’nin anne ve abisi, M.’nin anneanne, dede, baba teyze ve dayısı ÖLDÜRÜLMELİ Kİ ancak bir şans olabilsin. Bu da olamayacağına göre…”

Salih Zoroğlu, Ayşe’ye yaptığı ve klinikte bulunan bir ses kaydında ise şunları söylüyor:

“İ. (Ayşe’nin annesi) yok edilecek. Şu anda benim listemde 14 kişi 15 kişi vardı. C. (Ayşe’nin babası) ve şey dahil olunca 16-17 oluyor. Ama unuttum yalnız listede C. (Ayşe’nin babası) var mıydı? Ya 16 ya 17. Bak isim de söylüyorum T. B.’ye (Ayşe’nin bir kişiliğinden bahsediyor) İ.’yi (Ayşe’nin annesi) öldürteceğim. O yüzden sana bir şey yapsın yapabiliyorsa.”

Zoroğlu’nun ceset yok etme taktikleri verdiği de belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx