Yaşadığı Ağır Dönemde Melisa Döngel’in Yanında Olan Kerem Bürsin’in Merhameti Yine Kendine Hayran Bıraktı

Genç oyuncu Melisa döngel geçtiğimiz günlerde bir YouTube programının konuğu oldu. Yaptırdığı estetikler ve yüzünün değişimiyle sık sık magazin gündeminde yer alan Döngel’e, eski rol arkadaşlarından Kerem Bürsin hakkında bir soru soruldu. Melisa Döngel’in Kerem Bürsin hakkında söyledikleri ise hepimizin içini ısıttı.

23 yaşındaki genç oyuncu Melisa Döngel, birbirinden başarılı projeleri ile kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Kariyerine ilk olarak 2016 yılında Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak başlayan Döngel, Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolünü paylaştığı Bizim Hikaye dizisindeki karakteri ile dikkat çekmişti. Ardından Sen Çal Kapımı, Sadakatsiz, Aşk Mantık İntikam, Kusursuz Kiracı gibi pek çok yapımda izledik kendisini.

Son olarak Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Mia de Luna olarak ekran karşısına geçen Melisa Döngel, aşk hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Kendisini farklı farklı isimlerle görüp, bir açıklama yapmadığında aşka yorduğumuz pek çok isim olmuştu hatırlarsanız. Bunlar ünlü oyuncular ve şarkıcılardan tutun, kendi çevresinden insanlara kadar devam etmişti…

Tabii uzun süredir ekranlarda olan 23 yaşındaki oyuncunun yüzündeki değişiklikler de kendisini takip edenlerin dikkatini çekiyordu.

Melisa Döngel merak edilen tüm estetiklerini açıkladı. 

‘Çene dolgum, biraz yanak dolgum var, biraz dudak, biraz da botoks. Ben benlikten çıkmışım aslında.’

Fakat magazine en çok damgasını vuran konu Döngel ve ünlü rapçi Sefo aşkıydı. İkili birlikte paylaşım yapmasa da, aynı yerden pozlarını bizimle paylaşmaktan çekinmemişti.

Ardından bir basketbol maçında yan yana otururken görüntülenmişlerdi. Fakat magazin basınında çıkan dedikodulara göre Sefo’nun babası, Melisa Döngel’le ilişkisini onaylamamıştı ve ikili ayrılmıştı.

Ünlü oyuncunun son olarak katıldığı YouTube programında yaptığı açıklamalar gündem oldu. Döngel, hem estetiklerinden hem de eski rol arkadaşı Kerem Bürsin’den bahsetti.

Geçtiğimiz yıl öz babası tarafından istismara uğradığını açıklayan Melisa Döngel, bu konuda yıllarca psikolojik destek aldığını açıklamıştı. Aynı zamanda cezaevindeki babası ile 17 yaşındaki kardeşinin velayeti için mahkemelik olduğunu ifade etmişti.

Bu süreçte sosyal medyada “#YalnızDeğilsinMelisaDöngel” etiketi başlatılmış ve bu etikete destek veren isimlerden biri de Kerem Bürsin olmuştu.

Kerem Bürsin ve Melisa Döngel, Sen Çal Kapımı dizisinde partner olmasalar da rol arkadaşı olmuşlardı. Döngel, yaşadığı bu zorlu süreçte Kerem Bürsin’in kendine ne kadar destek çıktığını öyle güzel anlattı ki, hepimizi yeniden ünlü oyuncuya hayran bıraktı.

Tek başına verdiği mücadelede Kerem Bürsin’in her zaman yanında olduğunu, hem kendisine hem de kız kardeşine abilik yaptığını söyleyen Döngel, hepimizi duygulandırdı.

‘Benim kız kardeşimle bazı davalarım vardı. Herkes de gördü internetten zaten. O zamanlarda benim yanımda olup bana abilik yapan, bizden desteğini esirgemeyen her dakika yanımızda olan isim. Benim abimdi, aynı zamanda da rol arkadaşım. Bayılıyorum ona.’

Bu açıklamalardan sonra Kerem Bürsin’in merhametine ve elbette kendisine bir kez daha hayran olduk!

Arkadaşlığınız ve abi-kardeşliğiniz daim olsun diyelim! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir